Trendy

Wygląd okien musi współgrać z całością wystroju wnętrz, tak aby powstała spójna kompozycja. Okno zawsze będzie przestrzenią, która w sposób naturalny dominuje w całym wnętrzu, zajmując sporą powietrznię ściany. To w jaki sposób przestrzeń ta jest zaaranżowana wpłynie na estetykę i harmonię całości wystroju.

Tym bardziej, że w projektach nowoczesnych budynków dominują duże przeszklenia. Z roku na rok jest coraz więcej projektów architektonicznych, w których okna mają znaczne rozmiary i często decydują o charakterze całego budynku.

W nowoczesnym budownictwie okna zajmują więcej miejsca niż projektach bardziej odległych w czasie. Dlatego decyzja o tym jak skomponować wygląd okien z całością wystroju wnętrza jest bardzo istotna. Na zmiany w modzie aranżacji okien największy wpływ mają trendy związane z wystrojem wnętrz, To co obowiązuje w tej dziedzinie przekłada się na to w jaki sposób skomponujemy dekoracje okienne z wyglądem całości domowych pomieszczeń.
Popularność stylu skandynawskiego (nadal bardzo lubianego) spowodowała, że ciężkie firany i zasłony zastępujemy dyskretnymi roletami materiałowymi i roletami z naturalnych tkanin np. rzymskimi oraz żaluzjami drewnianymi. Coraz bardziej lubimy też wnętrza w stylu amerykańskim czy nowojorskim i tutaj również w wystroju okien obowiązują naturalne materiały rolet rzymskich czy delikatność rolet plisowanych.
W wystroju wnętrz nieprzerwanie będzie dominował minimalistyczny design. Powinniśmy pamiętać, że ważna jest tu prostota i dobór kolorów, który wkomponuje się w całość projektu. Bogata oferta Naszych osłon okiennych pozwala nam bez problemu połączyć modę z funkcjonalnością.

 

 

Napisz do nas

W czym możemy Ci pomóc?
W ciągu 3 dni odpowiemy na Twoją wiadomość mailowo / skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

lub zadzwoń
woj. Mazowieckie 575995497
woj. Podlaskie 531330189