Każdy typ okien

Eleganckie życie

Przepiękne tkaniny

Rolety rzymskie Warszawa Wawer

Oferta naszego sklepu zawiera wiele różnorodnych rodzajów rolet, a wśród nich także szeroki wybór rolet rzymskich. Produkt ten stanowi niebanalną alternatywę dla zasłon czy tradycyjnych rolet. Można powiedzieć, że rolety rzymskie to piękne zasłony podnoszone za pomocą mechanizmu sterowanego łańcuszkiem. Od kilku lat sukcesywnie podbijają polski rynek i cieszą się niesłabnącą popularnością. Pełnią one zarówno rolę praktyczną (chroniąc wnętrza przed słońcem), jak i dekoracyjną, ponieważ wyraźnie ozdabiają okno. Ze względu na to, że rolety rzymskie nie pozostają obojętne dla estetyki pomieszczeń, najczęściej stosowane są w kuchniach, salonach oraz sypialniach. Te efektowne osłony okienne są jednymi z najchętniej wybieranych przez naszych Klientów. Regularnie zakładamy je w takich dzielnicach Warszawy, jak Wawer, Praga-Południe czy Praga-Północ. Gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie nowoczesnych aranżacji domów i mieszkań, pomoc w doborze tkaniny, a także wykonawstwo.

 

Rolety rzymskie w warszawskiej dzielnicy Wawer

Głównym powodem, dla którego nasze rolety rzymskie cieszą się zainteresowaniem mieszkańców osiedli i domów jednorodzinnych w dzielnicy Wawer, jest udane połączenie estetyki z funkcjonalnością. Nowoczesne aranżacje wnętrz dążą do znalezienia idealnej harmonii między tym, co piękne, oraz tym, co użyteczne – a rolety rzymskie świetnie wpisują się w tę tendencję. Są bowiem tak samo intuicyjne i wygodne w obsłudze, jak klasyczne rolety, a przy tym zachowują wdzięk tradycyjnych, obfitych zasłon. Ze względu na wielość dostępnych w naszym sklepie wariantów rolet rzymskich, jesteśmy przekonani, że z łatwością dobierzesz produkt, który zaspokoi Twoje oczekiwania. W naszej ofercie znajdziesz rolety transparentne, zaciemniające, gładkie lub z bogatym wzornictwem. Zajmujemy się również sprzedażą i montażem rolet marki So linen!, polskiego producenta akcesoriów wykonanych z naturalnego lnu.

Dekoracyjne rolety rzymskie w Warszawie

Szukając idealnych rolet, możesz wybierać spośród wielu gatunków tkanin. Nie tylko kolor, ale również faktura rolety rzymskiej ma wpływ na styl, w jakim urządzone jest pomieszczenie. Dla utrzymania spójności aranżacyjnej, warto z tego samego materiału uszyć na przykład poszewki na poduszki. Jeśli jednak szukasz produktu, charakteryzującego się bardziej subtelnym designem, postaw raczej na plisy okienne. Z praktycznego punktu widzenia konkretne tkaniny w różnym stopniu przepuszczają promienie słoneczne do wnętrza domu. Zatem decydując się na materiał, z którego ma być wykonana roleta rzymska, dobrze jest wziąć pod uwagę ekspozycję danego okna na słońce. W przypadku tego typu osłony okiennej, mechanizm jej podnoszenia i opuszczania uzależniony jest przede wszystkim od ciężaru tkaniny.

Jak czyścić rolety rzymskie?

Rolety rzymskie, w odróżnieniu od standardowych rolet, wykonane są z tkanin firanowych lub zasłonowych. W celu utrzymania ich w czystości, należy regularnie poddawać je praniu i prasowaniu. Rolety rzymskie można łatwo zdemontować, a sposób prania zależy od gatunku materiału, z którego są uszyte. Niektóre tkaniny nadają się do prania w pralce automatycznej, choć trzeba pamiętać o tym, by wybrać program bez wirowania. Zastosowanie płynu do płukania pozwala uniknąć elektryzowania się materiału. Rolety o mocnych barwach powinny być prane ręcznie, by uchronić je przed zafarbowaniem. Tkaninę należy suszyć w poziomie, by nie straciła właściwego rozmiaru, a następnie wyprasować zgodnie z specyfiką danego materiału.

Napisz do nas

W czym możemy Ci pomóc?
W ciągu 3 dni odpowiemy na Twoją wiadomość mailowo / skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

lub zadzwoń
woj. Mazowieckie 575995497
woj. Podlaskie 531330189