Każdy typ okien

Współczesny i klasyczny styl

Wygoda i płynna obsługa

Verticale Warszawa

W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór żaluzji pionowych, zwanych verticalami. Pionowe przesłony okienne z roku na rok zyskują coraz większą popularność wśród naszych Klientów z Warszawy i okolic. To nie tylko niesamowicie praktyczny i funkcjonalny sposób na kontrolowanie ilości światła wpuszczanego do pomieszczenia, ale też designerskie arcydzieło. Przekonaj się, że odpowiednio dobrane verticale mogą całkowicie odmienić charakter każdego wnętrza. Ta elegancka osłona doskonale sprawdza się w biurach lub domowych gabinetach, choć może być również z powodzeniem stosowana w minimalistycznych aranżacjach salonów lub sypialni. Działanie verticali polega na obracaniu poszczególnych lameli wokół własnej osi, co umożliwia pełną kontrolę nad dopływem promieni słonecznych do pomieszczenia. W celu całkowitego odsłonięcia światła szyby, wystarczy rozsunąć lamele na boki. W zależności od preferencji Klienta, lamele mogą mieć różną szerokość, natomiast ich długość powinna być precyzyjnie dopasowana do wysokości okna.

Bogata oferta pionowych żaluzji w Warszawie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy bogaty asortyment żaluzji pionowych. W naszym sklepie znajdziesz tkaniny w różnorodnych barwach i odcieniach, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Istnieje kilka dostępnych stopni transparentności materiału stosowanego do produkcji verticali – od wyraźnie przepuszczających po zaciemniające typu blackout – podobnie jak w przypadku plis okiennych. Lamele wykonywane są z tkanin wykazujących specyficzne właściwości, między innymi trudnopalność, odporność na promieniowanie UV lub wilgoć czy bakteriostatyczność. Nasze żaluzje pionowe mogą być wyposażone w różne mechanizmy sterujące – do najbardziej popularnych należy sznur wraz z łańcuszkiem, choć możliwe jest również zainstalowanie drążka obsługowego. Verticale mogą także posiadać napęd elektryczny.

Verticale w warszawskich biurach

Współczesna architektura bardzo często stosuje przeszklenia, co jest wyraźnie widoczne na przykładzie warszawskich biurowców. Szklane powierzchnie wymagają zastosowania odpowiednich przesłon, umożliwiających swobodne korzystanie z monitorów i ekranów, a także utrzymywanie komfortu termicznego podczas pracy na stanowiskach zlokalizowanych przy oknach. Problem nadmiernego nasłonecznienia oraz nagrzewania może być z łatwością rozwiązany dzięki verticalom. Pionowe żaluzje są najchętniej wybieranym typem osłony okiennej w oszczędnych przestrzeniach o charakterze publicznym – biurach, przychodniach, bankach i hotelach. Pionowe panele, zamontowane w regularnych odstępach, cechuje schludność i porządek, który sprzyja koncentracji i współgra z oficjalnym charakterem biur.

Pionowe żaluzje dla domów w Warszawie

Przeszklenia charakterystyczne dla wielopiętrowych budynków w biznesowych dzielnicach Warszawy są równie chętnie stosowane w budownictwie mieszkaniowym i domach jednorodzinnych. Nasza oferta obejmuje także verticale przeznaczone do osłaniania okien w przestrzeniach prywatnych. Ciepłe kolory tkanin podkreślają przytulny charakter salonu lub sypialni, jednocześnie pełniąc zupełnie praktyczne funkcje. Żaluzje o intensywnych barwach mogą stanowić dominujący akcent dekoracyjny, zaś verticale w kolorze czarnym świetnie sprawdzą się we wnętrzach w stylu loftowym. Klasyczne białe modele dobrze pasują do aranżacji minimalistycznych bądź z elementami drewna. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Napisz do nas

W czym możemy Ci pomóc?
W ciągu 3 dni odpowiemy na Twoją wiadomość mailowo / skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

lub zadzwoń
woj. Mazowieckie 575995497
woj. Podlaskie 531330189