Każdy typ okien

Dopasowane do stylu

Ekskluzywne wzory i kolory

Rolety okienne Warszawa

Obecnie jednym z najchętniej wybieranych typów osłon okiennych są rolety okienne w kasecie. Do najważniejszych zalet tego wariantu należą prostota instalacji oraz łatwość obsługi. Roleta w kasecie na oknie prezentuje się bardzo elegancko. Proponowane Klientom z Warszawy rolety materiałowe w kasecie PCV montuje się w sposób bezinwazyjny, czyli bez ingerencji w stolarkę okienną. Kasetę oraz prowadnice przykleja się do ramy skrzydła okiennego za pomocą wytrzymałej taśmy dwustronnej, dzięki czemu tkanina całkowicie przesłania światło szyby. Kaseta znakomicie chroni materiał przed kurzem, co zapewnia długą trwałość produktu. W naszej ofercie znajdziesz również rolety w kasecie aluminiowej, montowane za pomocą niewielkich wkrętów. Opcjonalnie roletę w kasecie możemy wyposażyć w system prowadzeń przestrzennych, który utrzymuje tkaninę przy szybie nawet przy uchylonych oknach, zapobiegając swobodnemu ruchowi tkaniny.

 

Rolety wewnętrzne w kasecie – trwałość i funkcjonalność

Dzięki kasecie, w którą wyposażone mogą być rolety okienne, materiał przez długi czas zachowuje swój nienaganny wygląd. Podczas zwijania tkanina chowa się w eleganckim pojemniku zamontowanym powyżej szyby, chroniąc się przed zanieczyszczeniami, a także przed utratą koloru pod wpływem działania promieni słonecznych. Nasi Klienci z Warszawy i okolic cenią dyskretny charakter kaset, który nie zaburza estetyki okna, stanowiąc jednocześnie jego integralną część. W zależności od stylistyki pomieszczeń, oferujemy kasety wykonane z PCV lub aluminium. Nasze rolety z powodzeniem można zastosować w salonie, kuchni, łazience czy sypialni. Ze względu na prostotę i uniwersalność tego rozwiązania, rolety wewnętrze w kasetach sprawdzają się również w biurach. Osłony okienne tego rodzaju umożliwiają optymalne zaciemnienie pomieszczenia, a także ograniczają jego nadmierne nagrzewanie się, co jest szczególnie doceniane w ciągu letnich miesięcy. Regulowanie dopływu naturalnego światła jest konieczne, by uzyskać komfortowe warunki zarówno do pracy, jak i w czasie odpoczynku.

Oferta rolet w kasecie przestrzennej w Warszawie

Rolety mogą być chowane w kasecie płaskiej bądź przestrzennej. Mechanizm działania tych modeli jest identyczny, różnią się one natomiast głębokością kasety oraz wyglądem prowadnic. Standardowe rolety wyposażone są w prowadnice płaskie, natomiast prowadnice przestrzenne mają kształt litery U. Rozwiązanie to wymaga jednocześnie zastosowania głębszej kasety, która jest przez to nieco bardziej widoczna. System przestrzenny sprawia, że materiał rolety nie przylega bezpośrednio do szyby. Ten typ rolet sprawdza się przede wszystkim w oknach dzielonych poprzeczką, jak na przykład w oknach balkonowych. Dzięki oddaleniu tkaniny od szyby istnieje możliwość zastosowania jednej rolety dla całego okna, ponieważ poprzeczka nie blokuje swobodnego ruchu tkaniny w górę lub w dół. Dla Klientów z Warszawy i okolic przygotowaliśmy szeroki wybór rolet w kasecie, a także rolet dzień-noc, by każdy mógł znaleźć produkt dostosowany do swoich potrzeb.

Rolety okienne w kasecie – modne aranżacje

Estetyka okna ma ogromny wpływ na sposób, w jaki prezentuje się pomieszczenie. Rolety pełnią nie tylko funkcję użytkową, ale mogą także stanowić ozdobny detal. W zależności od Twoich preferencji, w naszym asortymencie znajdziesz produkty o jednoznacznie dekoracyjnym charakterze, jak również takie, które sprawdzą się raczej w oszczędnej, minimalistycznej aranżacji. Ważnym kryterium wyboru rolet jest ich zastosowanie. Rolety zaciemniające gwarantują doskonałą ochronę przed światłem słonecznym i prywatność, dlatego najczęściej montowane są w sypialniach, łazienkach i biurach. Z kolei rolety transparentne pasują do kuchni lub salonów, gdzie całkowite odcięcie naturalnego światła nie byłoby wskazane.

Napisz do nas

W czym możemy Ci pomóc?
W ciągu 3 dni odpowiemy na Twoją wiadomość mailowo / skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

lub zadzwoń
woj. Mazowieckie 575995497
woj. Podlaskie 531330189