Każdy typ okien

Idealne cały rok

Ekskluzywne wzory i kolory

Rolety dzień-noc Warszawa Praga-Południe

Oferta naszej firmy obejmuje sprzedaż i montaż wysokiej jakości rolet typu dzień-noc, które trafiły już do wielu Klientów z warszawskiej Pragi-Południe i innych dzielnic stolicy. Rolety okienne dzień-noc zapewniają kameralną atmosferę i skutecznie ograniczają ilość promieni słonecznych, które mogą odbijać się w monitorze komputera i innych ekranach, dlatego są chętnie instalowane w biurowcach, a także domowych gabinetach i salonach. Gwarantują wysoki komfort i odznaczają się niebanalną estetyką. Rolety dzień-noc są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, więc z łatwością dobierzesz je do wyjątkowego stylu Twojego domu. Ich oryginalny design pozwala na wykorzystanie rolet dzień-noc zarówno w salonie, jak i sypialni lub dziecięcym pokoju. Ten niezwykle uniwersalny produkt umożliwia wygodną regulację intensywności nasłonecznienia, a przy tym pozostaje ważnym elementem, wpływającym na estetykę wnętrza.

 

Rolety okienne dzień-noc na warszawskiej Pradze-Południe

Rolety typu dzień-noc wykonane są z dwóch odrębnych tkanin, które tworzą naprzemiennie ułożone poziome pasy o różnym stopniu przepuszczalności naturalnego światła. Ten innowacyjny model rolet umożliwia nie tylko całkowite odsłonięcie lub zasłonięcie okna, ale również częściowe ograniczenie dostępu promieni słonecznych poprzez nałożenie dwóch warstw przepuszczalnych pasów na siebie. Nasi Klienci z Pragi-Południe oraz pozostałych dzielnic Warszawy szczególnie cenią możliwość dowolnego doświetlenia pomieszczeń oraz interesujący design, który otwiera wiele możliwości aranżacyjnych. Najczęściej wybierane są rolety dzień-noc w kolorze szarym oraz białym, ponieważ cechują się wysokimi walorami estetycznymi, a jednocześnie neutralnością, która pozwala dopasować je do większości wnętrz.

Szeroki wybór rolet typu dzień-noc dla Klientów z warszawskiej Pragi-Południe

Stale powiększamy asortyment naszego sklepu, ponieważ staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Lubimy oryginalne projekty wnętrzarskie i wiemy, że często wymagają one zastosowania nietypowych rozwiązań. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne modele rolet dzień-noc, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i wykonane z rozmaitych materiałów. Jeśli chcesz, by Twoje przesłony w subtelny sposób dopełniały aranżację, postaw na klasyczne warianty, natomiast jeśli zależy Ci na mocnym akcencie, wybierz rolety w zdecydowanych barwach lub nawet rolety rzymskie. Polecamy również rolety dzień-noc w kasecie, która umożliwia całkowite zwinięcie i schowanie tkaniny. Ten wariant wyposażony jest także w pionowe prowadnice utrzymujące materiał tuż przy szybie, niezależnie od tego, czy okno jest zamknięte, czy uchylone.

Kompleksowe usługi w zakresie rolet dzień-noc w Warszawie

Instalacja rolet okiennych typu dzień-noc nie jest skomplikowana, choć warto skorzystać z pomocy specjalistów. Nasza firma oferuje montaż rolet dowolnego rodzaju w takich dzielnicach, jak Praga-Północ, Praga-Południe i Wawer, choć na życzenie Klienta dojeżdżamy pod wskazany adres na terenie całej Warszawy, a nawet okolicznych miast. Rolety dzień-noc mogą być montowane inwazyjnie na niewielkich wkrętach bądź bezinwazyjnie. Najważniejsze, by wymiary produktu w pełni odpowiadały wysokości i szerokości okna. Istnieje możliwość dopasowania osłon tego typu do niemal każdego okna – w razie potrzeby zajmujemy się również przygotowywaniem rolet na indywidualne zamówienie. Nasze usługi mają charakter kompleksowy, dlatego możemy pomóc Ci na każdym etapie procesu. Doradzamy, projektujemy, wykonujemy i montujemy!

Napisz do nas

W czym możemy Ci pomóc?
W ciągu 3 dni odpowiemy na Twoją wiadomość mailowo / skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

lub zadzwoń
woj. Mazowieckie 575995497
woj. Podlaskie 531330189