Każdy typ okien

Dopasowane do stylu

Ekskluzywne wzory i kolory

Żaluzje okienne Warszawa

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą żaluzji okiennych. Żaluzje drewniane oraz bambusowe spotykają się z uznaniem wielu Klientów z Warszawy, którzy cenią naturalne piękno i niepowtarzalny wystrój wnętrza. Oferujemy szeroki wachlarz barw lameli, zatem z łatwością dopasujesz je do pomieszczeń w każdym stylu. Wśród przygotowanych przez nas propozycji znajdziesz interesujące wzory oraz niebanalne odcienie, które stworzyła sama natura. Asortyment naszego salonu obejmuje również żaluzje aluminiowe, które dostępne są w różnorodnych wariantach kolorystycznych. Mogą być wyposażone w drabinkę sznurkową lub materiałową. Popularnym rozwiązaniem jest łączenie żaluzji z zasłonami lub moskitierami. Przesłony z aluminium są odporne na działanie promieni UV, dzięki czemu chronią zawieszone w oknach tkaniny przed utratą koloru.
Wszystkim naszym klientom zapewniamy profesjonalny montaż wybranych przez Państwa żaluzji. Dzięki takiej osłonie okiennej możliwe jest swobodne regulowanie wpadającego do pomieszczenia światła. Oprócz tego oczywiście zapewniona jest prywatność i ochrona przed wzrokiem m.in. sąsiadów lub przechodniów. Nie da się ukryć, że żaluzje to ponadczasowe i zawsze modne rozwiązanie polecane nie tylko do mieszkań i domów, ale również do miejsc użyteczności publicznej.

Drewniane żaluzje wewnętrzne w Warszawie

Nowoczesne aranżacje wnętrz chętnie sięgają po naturalne elementy. Jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów jest w tym wypadku drewno, które może się pojawiać w postaci wykończenia mebli, ozdób i akcesoriów, jak również osłon okiennych. Wychodzimy naprzeciw najnowszym trendom i oczekiwaniom naszych Klientów z Warszawy i okolic, dlatego nasz asortyment obejmuje aktualnie także żaluzje drewniane. Dzięki nim każde wnętrze sprawia wrażenie przytulnego i ciepłego, choć lamele drewniane bądź bambusowe sprawdzają się też w pomieszczeniach o bardziej eleganckim i ekskluzywnym charakterze. Nasze żaluzje wykonane są z materiałów dobrej jakości, dlatego osłony te cechuje wytrzymałość oraz solidność. Żaluzje drewniane są jednymi z najbardziej szlachetnych przesłon okiennych, które z powodzeniem można zastosować także na oknach plastikowych.

Drewno to materiał, który nigdy nie wychodzi z mody, zawsze prezentuje się estetycznie i łatwo go połączyć z innymi elementami wystroju wnętrza. Dla osób, które poszukują uniwersalnych, ale jednocześnie nowoczesnych rozwiązań, rolety drewniane będą idealnym wyborem. To gwarancja nie tylko wyjątkowego wyglądu, ale i trwałości przez wiele lat użytkowania.

Żaluzje aluminiowe w nowoczesnych aranżacjach w Warszawie

Produkowane w najnowszej technologii aluminiowe żaluzje to modny dodatek, pełniący jednocześnie istotną funkcję regulowania poziomu nasłonecznienia w pomieszczeniu. Systemy żaluzji z aluminium montujemy obecnie przede wszystkim w biurach, obiektach przemysłowych oraz miejscach użyteczności publicznej w Warszawie i okolicznych miastach. Ich główną zaletą jest możliwość dopasowania do okien o rozmaitych kształtach. Żaluzje aluminiowe w zależności od potrzeby instalowane są w świetle szyby, na ścianie lub na suficie. Co istotne, osłony z aluminium przeznaczone są w szczególności do miejsc o wysokim poziomie wilgotności, na przykład do łazienek czy kuchni, ponieważ są odporne na działanie wody – nie odkształcają się i nie tracą koloru. Łatwo je wyczyścić przy pomocy wilgotnej ściereczki, dlatego są chętnie wybierane przez alergików.

Kompleksowe usługi w zakresie żaluzji wewnętrznych na terenie Warszawy

Dbając o wygodę naszych Klientów, oferujemy profesjonalny montaż zakupionych w naszym sklepie żaluzji wewnętrznych. Niekiedy instalację osłon okiennych można wykonać samodzielnie, jednak w przypadku żaluzji lepiej zlecić to zadanie fachowcom. Jeśli chcesz umówić się na bezpłatne spotkanie pomiarowe na terenie Warszawy, skontaktuj się z nami już dzisiaj! Warto wiedzieć, że drewniane żaluzje są dość ciężkie, dlatego ich montaż musi być przeprowadzony uważnie i precyzyjnie. Jeśli chcesz osłonić przeszklenia o większym wymiarze, polecamy lżejsze żaluzje bambusowe lub aluminiowe, bądź też podział żaluzji na dwa niezależne sektory. Sposób instalacji osłon na ramie okna lub suficie zależy przede wszystkim od ciężaru produktu. W razie potrzeby nasi specjaliści pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Napisz do nas

W czym możemy Ci pomóc?
W ciągu 3 dni odpowiemy na Twoją wiadomość mailowo / skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

lub zadzwoń
woj. Mazowieckie 575995497
woj. Podlaskie 531330189