Serwis rolet Wawer

Oferta naszej firmy obejmuje profesjonalny serwis rolet wewnętrznych dowolnego rodzaju, w tym osłon materiałowych, aluminiowych oraz drewnianych. Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji, montażu i naprawie osłon okiennych różnego typu, dlatego zapewniamy, że poradzimy sobie z nawet najbardziej skomplikowanym problemem. Mamy możliwość wymiany wszystkich dostępnych na rynku elementów konstrukcyjnych i montażowych. Podejmujemy się naprawy mechanizmów, wymiany tkanin i czyszczenia osłon dowolnego typu, a także dokonujemy przeglądów rolet klasycznych, niestandardowych i wykonywanych na zamówienie. Ofertę swoich usług kierujemy w szczególności do mieszkańców dzielnicy Wawer, choć na życzenie Klienta zrealizujemy również zlecenia w pozostałych częściach Warszawy.

Profesjonalny serwis rolet w warszawskiej dzielnicy Wawer

W przypadku drobnych usterek, które wynikają z regularnej eksploatacji rolety, istnieje możliwość dokonania samodzielnej naprawy. Jeżeli jednak nie masz doświadczenia w tego typu działaniach lub chcesz mieć pewność, że wymiana wadliwego elementu będzie przeprowadzona fachowo, zapraszamy do kontaktu. Jednym z najczęściej pojawiających się problemów, które zgłaszają nasi Klienci z warszawskiej dzielnicy Wawer, jest uszkodzenie mechanizmu rolety, odpowiadającego za jej zwijanie i rozwijanie. Często przyczyna usterki nie jest widoczna na pierwszy rzut oka i konieczne jest otwarcie skrzyni zwijacza. Nasz serwis obejmuje również wymianę sznurków i łańcuszków, a także uszkodzonych zaczepów mocujących.

Serwis i konserwacja rolet w dzielnicy Wawer

Nasze usługi obejmują wymianę dowolnych elementów rolet. Niekiedy powodem zastępowania starych komponentów przez nowe nie jest usterka, ale względy estetyczne. Podczas eksploatacji na tkaninie osiada kurz, a łańcuszek na skutek kontaktu z dłońmi pokrywa się tłustym brudem. Regularne czyszczenie rolet może znacząco wydłużyć ich żywotność i sprawić, że przez wiele lat będą pięknie prezentować się we wnętrzach. Konserwacji podlegają również zewnętrzne rolety antywłamaniowe – mycie i usuwanie drobnych wad zabezpiecza osłony przed niszczeniem, dzięki czemu mogą one skutecznie spełniać swoje zadanie.

Naprawa i pielęgnacja rolet okiennych – Wawer

Aby cieszyć się nienagannym wyglądem i bezawaryjną pracą rolet wewnętrznych, należy bezwzględnie pamiętać o ich czyszczeniu. Tkaniny nowych rolet są zazwyczaj pokryte impregnatem, chroniącym je przed zanieczyszczeniami i kurzem, jednak i one powinny być w końcu poddane gruntownemu myciu. Co ważne, każdą osłonę należy czyścić we właściwy sposób, odpowiadający właściwościom materiału, z którego jest wykonana. Produkty z naszego sklepu zawierają szczegółową instrukcję dotyczącą pielęgnacji, a jeśli masz wątpliwości związane ze sposobem konserwacji rolet, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Na życzenie Klientów przeprowadzamy dokładną konserwację wszystkich elementów osłon okiennych, dokładając wszelkich starań, by przywrócić im pierwotny wygląd.

Napisz do nas

W czym możemy Ci pomóc?
W ciągu 3 dni odpowiemy na Twoją wiadomość mailowo / skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

lub zadzwoń
woj. Mazowieckie 575995497
woj. Podlaskie 531330189