Rolety antywłamaniowe Warszawa Wawer

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet antywłamaniowych. Kierujemy ją w szczególności do tych mieszkańców warszawskich dzielnic Wawer, Praga-Południe czy Praga-Północ, dla których bezpieczeństwo jest bardzo istotną kwestią. Zadaniem rolet antywłamaniowych jest ochrona przed włamaniem, dlatego najczęściej instalujemy je w mieszkaniach znajdujących się na parterze, domach jednorodzinnych, a także lokalach usługowych. Rolety te należą do grupy produktów montowanych na zewnątrz okien, choć ich konstrukcja jest o wiele bardziej wytrzymała od typowych rolet zewnętrznych. Polecane przez nas produkty wykonane są z aluminium przy użyciu najnowszych technologii, dlatego możemy zagwarantować ich wysoką jakość. Rolety antywłamaniowe mogą być z powodzeniem zastosowane do każdego rodzaju okien i drzwi, są dyskretne i eleganckie, a przy tym doskonale spełniają swoją funkcję.

Solidne rolety antywłamaniowe dla warszawskiej dzielnicy Wawer

Dzięki swojej specjalnej budowie, rolety zewnętrzne antywłamaniowe pomagają chronić dobytek znajdujący się wewnątrz budynku. W odróżnieniu od klasycznych rolet wyposażone są w zabezpieczenia i wzmocnienia, które utrudniają sforsowanie przesłony oraz zbicie szyby. W naszym asortymencie Klienci z dzielnicy Wawer i pozostałych części Warszawy znajdą wyłącznie certyfikowane produkty, dokładnie przetestowane w zakresie wytrzymałości. Aluminiowe rolety antywłamaniowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne, uderzenia, a także obciążenia dynamiczne i statyczne. O skuteczności konkretnych produktów informuje ich przynależność do poszczególnych klas. Najbardziej popularne są klasy RC2 i RC3, które chronią przed próbami włamania przy użyciu prostych narzędzi.

Bezpieczeństwo dzięki roletom antywłamaniowym w Warszawie

Już sam widok rolet antywłamaniowych zamontowanych w oknach lub drzwiach może zniechęcić potencjalnych włamywaczy do prób dostania się do wewnątrz budynku. Aluminiowa osłona zabezpieczona jest zamkiem, który uniemożliwia uniesienie rolety, co skutecznie chroni dom przed przypadkowymi złodziejami. Jeśli chcesz mieć pewność, że produkt spełni swoje zadanie, skontaktuj się z nami! Dokonamy precyzyjnych pomiarów, a także fachowego montażu. Na życzenie naszych Klientów instalujemy nie tylko rolety antywłamaniowe, ale również pozostałe osłony z naszego asortymentu, między innymi plisy, klasyczne rolety, a także rolety na wymiar. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Warszawy oraz okolicznych miast. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Pozostałe funkcje rolet antywłamaniowych

Rolety antywłamaniowe to uniwersalne produkty, które poza swoim podstawowym zadaniem pełnią również szereg innych funkcji. Jako osłony okienne regulują ilość naturalnego światła, które wpada do wnętrza budynku, a także pozwalają na zachowanie prywatności. Zewnętrzne rolety wykonane z aluminium wykazują dobre parametry w zakresie izolacji akustycznej, poprawiają również warunki termoizolacyjne budynku – chronią przed jego nadmiernym nagrzewaniem się w lecie, natomiast zimą zapobiegają utracie ciepła. Dostępne są w wielu różnych odcieniach, dlatego bez trudu można dopasować je do elewacji w dowolnym stylu. Co ważne, rolety są odporne na działanie różnorodnych czynników atmosferycznych. Z biegiem lat nie tracą swojego estetycznego wyglądu, a ponadto bardzo łatwo można utrzymać je w czystości.

Napisz do nas

W czym możemy Ci pomóc?
W ciągu 3 dni odpowiemy na Twoją wiadomość mailowo / skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

lub zadzwoń
woj. Mazowieckie 575995497
woj. Podlaskie 531330189